Dysponujemy możliwością realizacji transmisji Live w naszych partnerskich studiach filmowych w Warszawie na wyłączność naszych produkcji.

Studia te są przystosowane pod zabudowę dużych scenografii wewnątrz studia bądź organizacji webinarów szkoleniowych online z wykorzystaniem zielonego tła lub brandingu firmowego w tle kadru.

Proponujemy trzy warianty zastosowań studia pod realizację transmisji Live:

Scenography Live Box:

Scenography Live Box to studio TV do rejestracji wideo na zielonym tle (green screen), idealne do scen reklamowych i filmowych. Doskonale sprawdza się przy realizacji transmisji na żywo z możliwością użycia własnej scenografii, kranu kamerowego lub tła typu LED .

Studio jest przystosowane do obsługi większej liczby osób na scenie.

Posiada oświetlenie na wysięgnikach pod sufitowych z regulacją wysokości i natężenia światła.

Dodatkowo, studio ma otwartą antresolę co umożliwia filmowanie z góry.

Studio parter wymiary całkowite 220mkw :12x17m(+ podjazd na plan);
Powierzchnia użytkowa -GreenScrean 10x10m wysokość do sztankiet 5m

Webinary Live Box:

Webinary Live Box to studio przystosowane i idealne do realizacji kameralnych transmisji na żywo oraz szkoleń dla biznesu. Doskonale sprawdza się przy webinarach szkoleniowych prowadzone przez komunikatory takie jak: Teams czy Zoom, Clickmeating, Wherebe gdzie potrzebny jest profesjonalny sygnał z kamer, obsługa mikrofonów bezprzewodowych oraz oświetlenie studyjne.

Studio posiada własną reżyserkę i kabinę lektorską, stabilny i szybki Internet.

Możliwość nagrań wieczornych lub nocnych z opiekunem studia, oddzielne wejście na obiekt poza godzinami pracy recepcji (usługa ekstra płatna).

Studio piętro 110 mkw Powierzchnia użytkowa Green Screen 6x10m wysokość do sztankiet.-3,5m

Freelancer Live Box:

Freelancer Live Box to studio przystosowane pod rozwiązania dla freelancerów transmitujących wideo na platformach społecznościowych, takich jak YouTube, Instagram, Facebook czy TikTok.

Oferujemy obsługę sygnału na żywo z wykorzystaniem profesjonalnych mikserów, komputerów emisyjnych, eliminując konieczność użycia urządzeń mobilnych, takich jak telefony.

Zapewniamy także obsługę dźwiękową mikrofonów i pomoc w montażu nagranego materiału na potrzeby promocji kanałów w mediach społecznościowych.

Jesteśmy dyskretni i tolerancyjni co do treści oraz formy artystycznej przekazu naszych freelancerów.

Możliwość nagrań wieczornych lub nocnych z opiekunem studia, oddzielne wejście na obiekt poza godzinami pracy recepcji ( usługa ekstra płatna).